Panele akustyczne

Panele akustyczne Topakustik eco

Panele Topakustik eco produkowane są we Włoszech przez firmę Patt. Posiadają znakomite parametry dźwiękochłonne, mają wszechstronne zastosowanie w salach koncertowych i tam, gdzie potrzebne są podwyższone właściwości akustyczne.

Panele akustyczne sufitowe

Systemy akustyczne sufitowe 60×60 i 120×60 pozwalają na szeroki zakres rozwiązań projektowych, przy użyciu płyt o gładkiej lub perforowanej powierzchni.

Panele akustyczne Stillwall

Stillwall to innowacyjny system modułowy paneli. Perforowane powierzchnie i sprawdzone materiały gwarantują wysoki poziom dźwiękochłonności. Są szczególnie łatwe do instalacji i bardzo wszechstronne.

Panele akustyczne Brickwall

Brickwall to system modułowy o wysokości panela 128 mm. Długość panela może być prawie dowolna. Wykonane są z płyt MDF o niskiej emisyjności formaldehydów (E1), spełniających najbardziej wyrafinowane normy jakości.

Panele akustyczne Climacustic

Climacustic to wyjątkowy system paneli produkowanych dla podwyższenia standardu pomieszczeń, które automatycznie mogą być klimatyzowane lub ogrzewane.

Panele z krzywizną

W systemie montażowym paneli Topakustik przewidziano wykonanie paneli z różnymi krzywiznami.Firma Patt dostarcza profil omega odpowiednio wygięty w zależności od promienia wygięcia.

Panele specjalne

W firmie Patt możliwe są do wykonania panele specjalne z różną mieszaną perforacją, z różnymi wycięciami, różne formaty np. panele w kształcie trapezu itp.

Wykończenia paneli

Możliwe jest różnorodne wykończenie powierzchni paneli od najpopularniejszej melaminy /różne kolory zawarte w katalogu: kolory paneli topakustik/ poprzez pokrycie paneli fornirem, tkaniną typu welur, pozostawienie powierzchni w kolorze naturalnej płyty itp. albo malowanie proszkowe w różnych kolorach.

Panele akustyczne 120×60

Firma Patt zmodernizowała swój system Letwood i obecnie możliwe jest pokrywanie ścian panelami akustycznymi prostokątnymi z różną perforacją od 0,6 % do 25 %. System ten jest prosty w montażu, ekonomiczny i bardzo estetyczny.