Tynki Diathonite – izolacja termiczna i akustyczna

Diasen oferuje oddychające produkty dla izolacji cieplnej ścian, wewnętrzne lub zewnętrzne, które charakteryzują się wysoką sprawnością, wysoką przepuszczalność, wysoka wydajność i według najlepszej wartości przewodności cieplnej.

Produkty te mogą być stosowane do izolacji cieplnej i izolacji chłodzenia, zapewniając doskonałą termo-wilgotność, długotrwałe izolacyjną i umożliwiając osiągnięcie wysokiego komfortu i dobrobytu mieszkaniowego w pełnej zgodności z normami technicznymi.

Wszechstronność produktów izolacyjnych Diasen pozwala im być wykorzystywana do budowy nowych systemów na starym podłożu a takze  do remontu i zmiany kwalifikacji energetycznych fasad i ścian działowych.

Rodzaje tynków firmy Diasen

Diathonite Evolution

Naturalny ekologiczny tynk, do zewnętrznej izolacji ścian, formułowany z korka, naturalnego, wapna hydraulicznego, glinki sproszkowanej diathomeic, o wysokiej mocy i świetnej izolacji cieplnej , dźwiękochłonny, oddychający i osuszający.

Diathonite Deumix

Naturalny ekologiczny eko-kompatybilny tynk o wysokiej wydajności osuszania, formułowany z czystego naturalnego wapna hydraulicznego, korka, gliny i proszki diathomeic. Należy stosować do osuszania i renowacji ścian dotkniętych wilgocią.

Diathonite Premix

Ten tynk ma zastosowanie do budowy dźwiękochłonnych powłok, izolacji akustycznej fasad i ścianek działowych. Złożony jest z  korka, gliny, proszków diatomeic i spoiwa hydraulicznego.

Diathonite 0/3

Mieszankę tą należy zmieszać ze spoiwem hydraulicznym, w celu stworzenia ekologicznego i termicznego tynku akustycznego, dźwiękochłonnego i o własciwościach osuszania.