Studia nagrań

Studia do rejestracji nagrań dźwiękowych i Sale muzyczne

Budujemy pokoje spełniające bardzo rygorystyczne wymagania co do rejestracji i odtwarzania dźwięków. Tworzymy lokalnie zaprojektowane studia, aby spełnić wymagania akustyczne, jak i te wymagane dla studiów nagraniowych i sal muzycznych. Projektujemy i wykonujemy dźwiękoszczelne pokoje i domy dla tych, którzy grają na instrumentach muzycznych. Korekta akustycznej w odpowiednim zamkniętym środowisku, wymaga znajomości wielu aspektów fizyki dźwięku i potrzebne jest inteligentne wykorzystanie różnych materiałów dostępnych dziś.

Potrzebujemy właściwej kontroli czasu pogłosu i akustyczne refleksji na różnych częstotliwościach przez dostosowanie spektralną i przestrzenną dystrybucję dźwięku i zapobieganie zjawiska rezonansu. Pokoje są starannie zaprojektowane. Jednym z najważniejszych zagadnień jest definicja pogłosu lub pochłaniających dźwięki powierzchni, ich wybór, miejsce usytuowania i rodzaju drzwi i okien powinny być współmierne z wymaganiami całości.

Możliwe jest zainstalowanie paneli akustycznych ułożonych na ruchomym stanowisku, w ten sposób możliwe jest zmienna rezonansową reakcję sali. Tak więc klient może odtwarzać zarówno koncert rockowy lub muzykę klasyczną. W ostatecznym kształcie nasza praca jest przygotowaniem studiów nagraniowych czy sal muzycznych w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszą akustykę.